Půjčovna

Elektronická kojenecká váha SOEHNLE Professional 8310.01.001

kojenecka_vaha.jpg

Díky hladkému povrchu lze tuto váhu velmi snadno čistit a navíc lze použít funkci tárování pro odečtení hmotnosti pleny nebo podložky, na kterou dítě pokládáte. Váha je vybavena funkcí HOLD, která automaticky přidrží na displeji ustálenou hodnotu, což umožňuje přesné vážení dítěte, i když není v klidu.

Podmínky zápůjčky:

Cena pronájmu:
180 Kč za týden (7 dní), pokud nájem trvá týden
140 Kč za týden, pokud nájem trvá dva týdny (14 dní)
100 kč za týden, pokud nájem trvá tři a více týdnů

Vratná záloha 1500 Kč 

 

Odsavačka Medela Symphony

odsavacka.jpg

Maminkám je možno zapůjčit do nemocniční i domácí péče pouze profesionální 2-fázové elektrické odsávačky Symphony, které jsou zabezpečeny speciálním hygienickým systémem. Jedinečná

technologie zamezuje vniknutí mléka do motoru a vylučuje tak přenos případné infekce a bakteriální nákazy. Jejich výkonné motory mohou pracovat 24 hodin denně a zaručují velmi dlouhou životnost odsávaček.

UPOZORNĚNÍ: V rámci přísných hygienických norem považujeme za nutné dbát na ochranu zdraví maminky a jejího dítěte při odsávání mateřského mléka. Pro zajištění hygienicky bezpečného odsávání je důležité, aby si každá maminka zakoupila svůj vlastní odsávací set a předešla tak možnému přenosu infekce. Doporučené odsávací sety: základní odsávací souprava je dostupná v naší lékárně.

Podmínky zápůjčky:

Cena pronájmu 70 Kč/den vč. DPH

Vratná záloha 3000kč

Lékárny Herba > Služby > Půjčovna