Objednávka na Zdravývývoj.cz

Na webu www.zdravyvyvoj.cz si můžete objednat produkty pro zdravou výživu kojenců, batolat a jejich maminek a vyzvednout se je v naší lékárně U Nemocnice v Čáslavi.

Jak na to?

vyvoj3.jpg

1. Vyberte si produkty:
Jako v běžném e-shopu si na stránce www.zdravyvyvoj.cz vyberte z nabídky produktů a produkty vložte do nákupního košíku. V naší nabídce najdete produkty značky Nutrilon – kojenecká a batolecí mléka a dětské kaše Nutrilon Profutura, Nutrilon Pronutra a Nutrilon Proexpert a nápoje a tyčinky pro kojící matky – Nutrimama a dále produkty značky Hami, standardní kojenecká a batolecí mléka a mléka pro citlivá bříška, ovocné a maso zeleninové příkrmy a sušenky a nápoje.

2. V nabídce si vyberete vyzvednutí v Lékárně U Nemocnice, Čáslav.

3. Zboží si kupujete na místě v naší lékárně. Veškeré rezervace jsou zpravidla k vyzvednutí druhý pracovní den. Ve chvíli, kdy bude rezervace ve vámi vybrané lékárně připravena k vyzvednutí, budete o tom informováni pomocí e-mailu zadaného při rezervaci produktů. Rezervované zboží na vás ve vybrané lékárně bude čekat rezervované po dobu 3 pracovních dnů od doručení potvrzovacího e-mailu.
4. Pokud si nevíte rady s výběrem produktu pro Vaše miminko rádi Vám poradíme s jakýmikoli dotazy. S produkty vám poradí odborný personál lékárny a produkty koupíte za výhodné internetové ceny!
5. Platba:
Platba za rezervované produkty probíhá přímo v lékárně. Platba je možná kartou, pokud není uvedeno jinak.

Lékárny Herba > Služby > Objednávka na Zdravývývoj.cz
Loading...

Služby

Loading...

Služby